Grupa Butzkies jest przedsiębiorstwem europejskim, z główną siedzibą w Krempe w Niemczech.

Nasze Korzenie to tradycyjne rzemiosło. Z małej, wiejskiej kuźni założonej w 1912r. powstała nowoczesna wytwórnia stalowa „High Tech”, która finalnie stała się firmą Butzkies Stahlbau GmbH.

Z dumą możemy przyznać, że nasze kompetencje w zakresie realizacji konstrukcji stalowych cechują się najwyższym, światowym poziomem. W dobie ciągłych zmian i globalizacji coraz bardziej liczą się tradycyjne wartości. Wśród nich najważniejsze to: wysokie kompetencje w zakresie projektowanie, produkcji i realizacji konstrukcji, myśli inżynierskiej, a także innowacyjność, terminowość, niezawodność i przede wszystkim – bezpośredni kontakt z projektantami i inwestorami, na każdym z etapów inwestycji.

Jako Firma zarządzana bezpośrednio przez „założyciela”, identyfikujemy się z naszą działalnością i ze szczególnością dbamy o satysfakcję naszych klientów. Obrane przez nas cele zawodowa są jednoznaczne. Człowiek, środowisko oraz technika są nierozłącznymi elementami naszej filozofii. Nasze myślenie i działanie jest nastawione na sukces, dzięki czemu możemy sprostać najtrudniejszym wymaganiom naszych klientów. Zaufanie, którym obdarza nas klient pozwala nam kontynuować naszą współpracę przez kolejne lata, co wpływa na nasz wzajemny rozwój.

Zadzwoń do nas:

+48 61 851 32 21

Napisz do nas:

sekretariat@butzkies.pl

Butzkies Konstrukcje Stalowe Sp. Z o.o. rozpoczęła swoją działalność na Polskim rynku w 2004 roku. Jesteśmy samodzielnym przedsiębiorstwem, jednakże ściśle powiązani z grupą Butzkies.

Naszą specjalnością jest:

  • wykonanie i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych dla budownictwa,
  • wykonanie i montaż zbiorników i silosów na różne media
  • montaż mechaniczny kompletnych linii produkcyjnych dla przemysłu metalowego, spożywczego, drzewnego, papierniczego i gumowego
  • wykonanie i montaż rurociągów i kanałów
  • montaż przenośników, silników, pomp, wentylatorów, itp.
  • wykonanie profesjonalnego zabezpieczenia antykorozyjnego konstrukcji

Nasze konstrukcje produkujemy w głównej siedzibie w Niemczech jak również w innych wytwórniach partnerskich w Polsce. Obecnie jesteśmy na etapie budowy własnej wytwórni, która już 2023 roku rozpocznie swoją działalność na terenie strefy ekonomicznej w podpoznańskim Niepruszewie.